Užitečné odkazy a kontakty

Zde bych ráda uvedla užitečné odkazy a kontakt na spřátelené weby.
Na základě vlastní zkušenosti moc dobře vím, že jsou určité věci, se kterými si sami neporadíme. Popřípadě by nám ledacos vlastní samostatnou cestou trvalo velmi dlouho. Na základě vlastní zkušenosti také vím, že čím vyšší je citlivost vnímání, tím jemnější podněty jsou nutné k tomu, aby byl odstraněn nějaký problém, trauma či blokáda. Na základě vlastní zkušenosti vím, že čím závažnější je problém, tím delikátněji se s ním musí zacházet. Někdy je možné dosáhnout úspěchu pouze, pokud se postupuje s opravdu nadčasovou etikou.Velmi tedy záleží na tom, koho o pomoc požádáme i co vše a do jaké hloubky má dotyčný dané téma zpracováno. Necitlivý zásah, necitlivá slova nebo i dobře míněná pomoc, která ale nerespektuje do nejmenších detailů pravidlo dobrovolnosti, by mohly udělat víc škody než užitku.

Já osobně jsem měla velké štěstí, že se kolem mě objevilo pár lidí, kteří vše zmíněné zvládají. Pracují jemně, s velkou otevřeností srdce i mysli. Ve chvílích, kdy jsem potřebovala podpořit své vnitřní pochody, případně když jsem si potřebovala utříbit myšlenky prostřednictvím sdílení, jsem se na ně mohla s důvěrou obrátit, neboť všichni mají velmi hluboké pochopením životních souvislostí pramenící z vlastních, osobních zkušeností. Každého z nich můžu vřele doporučit:

  • Zuzana Hanzalová (Praha) – energetická léčba, meridiánové a jiné masáže. Tel.: 603 551 254, e-mail: zuzahanzalova@seznam.cz
  • Michal Klenecký (Praha) – energetické a šamanské léčení. Tel.: 608 887 926
  • Jana Ovesná (Praha, Vítkovice) – odstraňování či uvolnění psychických bloků a nepotřebných mentálních programů skrze práci s tělem – meridiánové a jiné masáže, body terapie, konstelace
  • Tel.: 777 180 275, e-mail: jana.ovesna@centrum.cz,

 

Ať už jde člověk za kýmkoliv, je dobré mít na paměti, že i sebelepší terapeut může někdy udělat chybu a že i sebeotevřenější člověk má svá omezení.
Proto spoléhejte na své pocity, na svou intuici, případně na náhody… ke komu Vás osud dovede. Má-li si člověk opravdu projít nějakou zkušeností, třeba i značně nepříjemnou, tak tomu ani sebelepší terapeut či mistr nezabrání. Může však napomoci hladšímu průběhu oné zkušenosti, případně pomoci s ukotvením (uzemněním) tak, aby bylo vše co nejjemnější.

Leave a Reply

Aktuality, akce

V současné době nabízím i on-line sezení a konzultace.

18. 5. - seminář Obnova zlatého vedení, Praha 6

25. 5. - Povídání o práci s Krajinou, Praha 6

Více informací na webu pro-zmenu.cz